O MNIE

Wodzirej na wesele i imprezy okolicznościoweDJ / PERKUSISTA na wesele lub inną imprezę
w Poznaniu i nie tylko!

Czy byłeś/aś kiedyś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo? Pewnie tak. A teraz znacznie trudniejsze pytanie.
Czy byłeś/aś na imprezie na, której DJ miksował muzykę na żywo I GRAŁ NA PERKUSJI?

Mam na imię Łukasz: prowadzę wesela, djjuje i gram na perkusji. Od 13 lat zajmuje się obsługą muzyczną imprez. Obecnie posiadam dwa stanowiska w stanowiska: pierwsze RETRO, drugie GLAMOUR, które może być czarne lub białe.
Zawsze chciałem grać na żywym instrumencie i przekazać swoją energię. Obecnie do każdego ze stanowisk możesz dobrać perkusję na której będę grać na weselu. Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czymś zupełnie niezwykłym. W trakcie imprezy weselnej jako DJ miksuje muzykę i gram na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (całe wesele).

Funtastic Events jest firmą, która w profesjonalny sposób zajmie się obsługą muzyczną Twojej imprezy okolicznościowej. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz rozpoznanie potrzeb Klienta to klucz do sukcesu realizacji obsługi muzycznej lub animacji wesel i eventów na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy oczekujesz organizacji imprezy dla dzieci, DJa na koncert, czy oprawy muzycznej wesela w Poznaniu, dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie spełniło wszystkie Twoje oczekiwania.

DJ WODZIREJ na wesele
czy obsługa muzyczna koncertów? Wybierz konferansjera z Poznania!

Jestem przekonany, że do przedstawienia najkorzystniejszej oferty, koniecznym elementem jest uzyskanie od Klienta szczegółowych informacji na temat imprezy. Dlatego serdecznie zachęcam do kontaktu telefonicznego czy mailowego, lub skorzystania z formularza kontaktowego.

Zajmuję się oprawą i obsługą muzyczną wydarzeń:

- imprez okolicznościowych,
- wesel i jubileuszy,
- konferencji i eventów,
- festynów i koncertów,
- otwarć sklepów,
- balików szkolnych wraz z animacjami prowadzonymi przez clowna.

Realizowałem takie imprezy jak:

- wesela i poprawiny,
- bale Andrzejkowe,
- bale Sylwestrowe,
- bale Studniówkowe,
- imprezy integracyjne dla firm,
- festyny dziecięce,
- imprezy urodzinowe i rocznice ślubu,
- wigilie szkolne i firmowe,
- otwarcia sklepów znanych marek odzieżowych,
- obsługa konferansjerska.

Imprezy mogą być prowadzone także w języku angielskim.

Zaangażowanie oraz dobra zabawa uczestników są dla mnie priorytetem, a maksyma, którą wyznaję, brzmi: Twoja impreza – moją pasją! Serdecznie zachęcam do kontaktu – podczas rozmowy uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przebiegu imprezy, atrakcji oraz ceny.


Zapraszamy do współpracy.
Łukasz Bekas
Dj wodzirej Poznań- na wesele,urodziny,18-t kę Dj wodzirej - na wesele,urodziny,18-t kę