Rozszerzenie działalności o mikser Allen&Heath ZED 14

07.12.2015 10:39

W naszej ofercie pojawił się nowy sprzęt. Mikser estradowy Allen&Heath ZED 14. Mikser ten pozwala na realizację konferencji z użyciem 6 mikrofonów lub nagłośnienie zespołu muzycznego- wszytko to z możliwością nagrywania całej ścieżki muzycznej na komputerze za pomocą USB.
Więcej danych poniżej:
Kompaktowy mikser Allen&Heath ZED 14 został starannie i pieczołowicie zaprojektowany w Kornwalii w Wielkiej Brytanii z myślą o użytkownikach posiadających domowe studio nagrań lub na potrzeby nagłośnień z myślą o ewentualnej rejestracji sygnału. Charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, solidną obudową, a także doskonałym brzmieniem, zwłaszcza specjalnie skonstruowanych przedwzmacniaczy ‘Duo Pre’ zapewniających ciepłe, lecz klarowne brzmienie.

Mikser został skonstruowany w oparciu o identyczne komponenty, takie jak w profesjonalnych mikserach nagłośnieniowych wyższych serii, dlatego oferuje najwyższą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Protokół USB może przesłać do 2 ścieżek audio do komputera i 2 z komputera. Dodatkowo zestaw zawiera program Cakewalk Sonar LE do rejestracji i edycji dźwięku.

Dane:

- kanały mikrofonowo-liniowe: 6,
- podwójne kanały liniowe stereo: 2,
- filtr dolnozaporowy: 100Hz,
- korekcja barwy: 3-stopniowa z przestrajaną częstotliwością środkową w zakresie od 120Hz do 4kHz. Podbicie lub obcięcie wybranej częstotliwości w zakresie +/-15dB,
- wysyłka AUX: 4 AUX, 2 w trybie przed tłumikiem, 2 w trybie po tłumiku,
- zasilanie Phantom: +48V globalne,
- gniazda insertowe: na każdym kanale mono,
- wejścia RCA: 2 pary w kanałach stereo,
- tłumiki: 100mm z osłoną przeciwkurzową,
- wyjścia: 2 x Main Out na złączach XLR, 2 wyjścia słuchawkowe, Mono Out, 4x - AUXOutPort USB USB 1.1 umożliwiający przesłanie 2 sygnałów do i z komputera o rozdzielczości 16 bit i częstotliwościach próbkowania: 32,44.1 i 48 kHz,
- wymiary 456 x 384 x 111 mm.
Dj wodzirej Poznań- na wesele,urodziny,18-t kę Dj wodzirej - na wesele,urodziny,18-t kę
Facebook
Facebook
Facebook