Oświetlenie- cichy bohater imprez!

25.08.2016 10:31

Gwarancją niezapomnianej zabawy na imprezie jest nie tylko dobrze dobrana muzyka, prowadzenie imprezy i odpowiednio dobrane nagłośnienie i oświetlenie.
Gwarancją udanej zabawy, wg Funtasic Events to połączenie wymienionych wyżej elementów w taki sposób by uzyskać efekt synergii.
Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do walorów estetycznych imprezy, a co za tym idzie, każda realizowana, przez nas impreza zaopatrzona jest w profesjonalne oświetlenie sterowane poprzez sterownik DMX.

Wszystkie światła wykonane są w technologii LED, co pozwala uzyskać wysoką efektywność barw światła przy niskim poborze mocy.
Poprzez połączenie diod RGBW w urządzeniach (R-red, czerwony, G- green, zielony ,B-blue, niebieski i W-white, biały), jesteśmy w stanie uzyskać każdy kolor- dobrany wraz z Państwem.

Parkiet taneczny oświetlany jest w dynamiczny sposób: ruchome głowice krążą światłem po parkiecie wyświetlając różnego rodzaju wzory, a reflektory PAR nadają soczystych barw różnymi kolorami.

Pozostała część lokalu oświetlona jest w sposób statyczny. W różnych punktach sali rozstawione są reflektory PAR ora listwy LED BAR podświetlając wystrój na różne kolory.

Funtastic Events to połączenie wysokiej jakości światła, dźwięku i muzyki- zadzwoń pod numer 791 078 828 i przekonaj się sam!

Sprawdź naszą stronę: www.funtasticevents.pl/pl/68/filmy

Dj wodzirej Poznań- na wesele,urodziny,18-t kę Dj wodzirej - na wesele,urodziny,18-t kę